Денисенко: «Закон про олігархів знаходиться в руках Коломойського»

Фото: з відкритих джерел.

Цей закон Ігор Валерійович, може визнати вигідним для себе, і тоді його прийме Рада і ніякого розпуску парламенту не буде.

Отже, закон про олігархів внесено в Раду. Там немає нічого про антимонопольне законодавство чи про лобізм.

Якщо коротко – олігарх це той, у кого є 75 млн доларів, є причетність до фінансування партій чи мітингів і є зв‘язок зі ЗМІ (величина ЗМІ не має значення) – все це пишу на основі заяви голови фракції Голос, який описав цей документ.

Варіантів розвитку подій є аж два. Перший – закон в Раді провалюють, Раду розпускають і у нас нові вибори. Вірогідність сценарію дуже висока, бо Дамоклів меч висітиме над більшістю впливових стейкхолдерів Ради.

Другий варіант Рада голосує. Як це можливо? У Зеленського традиційно є 207-209 голосів власної фракції. Зараз точно зрозуміло, що не проголосує Голос (як мінімум тому, що під «олігархат» підпадає Фіала), не голосуватиме ЄС (Порошенко), не дасть голосів ОПЗЖ та Батьківщина. Довіра – під великим питанням, адже Веревський не може не розуміти, що навіть, якщо він не ввійде в перший список олігархів, то має всі шанси з‘явитися у наступному.

Єдина людина, яка не мала б переживати за цей закон – Ігор Коломойський, бо йому нема що втрачати, як би це дивно не звучало. І навіть більше, цей закон покаже Заходу, що Зеленський бореться з Коломойським, який офіційно визнаний олігархом. Простіше кажучи, від статусу олігарха, його життя не зміниться на гірше, а перед Заходом влада буде рапортувати про наведення порядку і встановлення нових правил гри.

Тому, як би це дивно не звучало, але закон про олігархат зараз знаходиться в руках Коломойського.

*Позиція

Автор Вадим Денисенко – журналіст, бізнесмен, народний депутат України 7 скликання, безпартійний.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я