Традиційно в п’ятницю: Зеленський скликає засідання РНБО. Про що говоритимуть?

Президент Зеленський офіційно скликає засідання Ради національної безпеки і оборони. РНБО збереться в Офісі президента у п’ятницю, 4 червня.

Фото: з відкритих джерел.

Про це повідомила пресслужба РНБО.

Порядок денний був поданий секретарем РНБО Олексієм Даніловим та складається з 8 питань.

«Серед іншого, планується обговорити питання щодо поглиблення співробітництва з НАТО та заслухати звіти щодо виконання рішень РНБО України», – зазначили в пресслужбі координаційного органу з питань національної безпеки.

Нагадаємо, у Міністерстві закордонних справ розповіли, що підготували пакет санкцій проти білоруського режиму Олександра Лукашенка. Санкції повинні розглянути на засіданні РНБО.

У той же час голова Міністерства агрополітики Роман Лещенко анонсував, що нові санкції Ради національної безпеки і оборони будуть проти «земельних махінаторів».

Також відомо, що Кабмін запропонував РНБО запровадити санкції проти 11 російських артистів. Їм хочуть заборонити в’їзд до України на три роки через відвідування окупованого Криму.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов напередодні розповів, що незабаром в Україні буде створено новий рід військ – кібервійська. Рада на засіданні 14 травня вже ухвалила таємне рішення про їх створення. Також було погоджено стратегію кібербезпеки на найближчі п’ять років. За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, таке рішення прийнято для того, щоб Україна стала передовою у світі країною з кіберзахисту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зростання цін на електроенергію може спричинити вищі тарифи на мобільний зв’язок.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я