Недоступна медицина: як на Прилуччині у людей вкрали надію на нову амбулаторію

Майже п’ять мільйонів гривень виділили на капітальний ремонт амбулаторії в селі Яблунівка, Прилуцького району. Стара будівля, шістдесят сьомого року минулого століття, в якій медичні послуги отримують більше чотирьох тисяч жителів громади, потребує негайного та повного оновлення. І у 2020 її мали капітально відремонтувати та придбати новий автомобіль для виїздів до хворих. Однак через халатність прилуцьких керманичів жителі громади втратили чи не останній шанс на якісну медицину, а лікарі на людські умови для роботи. 

Адже розпорядник коштів, а саме КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Прилуцької районної ради, тендер на проведення ремонтних робіт оголосив тільки в листопаді 2020, майже через рік після виділення коштів. А це означає, що до кінця 2020 освоїти виділені мільйони не вийде і вони будуть повернені до державного бюджету, а нової амбулаторії громада ризикує взагалі не побачити. Адже програма, в рамках якої виділили кошти на ремонт, діє тільки у 2019-2020 роках.

Чому в важкий час пандемії до цього поставились так безвідповідально і чи покарають винних, чия халатність позбавила людей надії на нову амбулаторію, дивіться в нашому матеріалі. 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я