Вартість проїзду у маршрутках Чернігів-Київ значно зросла

З 11 червня вартість проїзду у маршрутках Чернігів-Київ зросла до 130 гривень. Раніше квиток коштував 100 гривень. Інформацію Суспільному підтвердили представники одразу декількох компаній, які займаються перевезеннями за цим маршрутом.

Фото: з відкритих джерел.

Зокрема, це McBus, «Автолюкс» та перевізник Володимир Коваленко, маршрутки якого відправляються від зупинки біля ЦУМу. З його слів, підвищення вартості проїзду пов’язане з тим, що перевізники повернули стару ціну квитка, яка була до карантину.

«Це, по суті, не підвищення тарифів. Це – тарифи, які були до локдауну. Їх знизили під час локдауну, коли ми стояли, нам забороняли працювати. Після виходу з локдауну ці тарифи були знижені. А зараз вони просто повертаються на той рівень, який був раніше. Це не нова ціна».

З його слів, ціна останній раз підвищувалась півтора-два роки тому. На час локдауну зробили знижку на проїзд.

«У декілька етапів. Перший етап – там було 80 гривень, це взагалі необґрунтований тариф, при ньому працювати неможливо. Та і зараз цей тариф, який був – 100 гривень, тільки перекривав затратну частину, а доходів не було».

За словами Коваленка, нині зростає ціна на паливо, підвищується мінімальна заробітна плата. Тому і повертають тариф, який був раніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівський автозавод, який нещодавно відвідав Шмигаль, може зупинити своє виробництво?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я