У Чернігові відбулась перша сесія нової молодіжної міської ради: кого обрали головою, заступником та секретарем?

10 червня пройшла перша сесія Чернігівської молодіжної міської ради другого скликання. І традиційно, на початку роботи нової каденції, головним питанням було, хто ж очолить нову раду. 

Та варто зазначити, що у цьому скликанні молодь одноголосно обрала свого лідера. Ним став Михайло Брижко. За нього проголосували всі 23 члени ЧММР. 

Він багато років приймає активну участь у суспільно-політичному житті Чернігова, має чималий досвід в молодіжній політиці та обіймав посаду заступника голови ЧММР минулого скликання.

«Нам вдалося зібрати дуже потужний склад котрий представляє різні професії та є активним в громадському житті. Я вірю в те, що системна та конструктивна праця принесе користь нашій громаді. У свою чергу, я докладу максимум зусиль аби ця молодіжна міська рада втілила в життя всі задуми та продовжила змінювати наше місто на краще!», – зазначив голова Чернігівської молодіжної міської ради Михайло Брижко.

Якщо голову ЧММР обрали одноголосно, то за місце заступника довелося позмагатися.

Було висунуто кандидатуру Олександри Шелкової, яка є радником першого заступника голови Чернігівської обласної ради Ніни Лемеш та Юлії Дзюби, що працює помічником-консультантом народної депутатки від партії «Слуга народу» Марії Мезенцевої. Після представлення бачення щодо розвитку молодіжної політики в місті з боку кожної претендентки члени молодіжної міської ради провели голосування. Більшість голосів, а саме 16, отримала Олександра Шелкова, яка і стала заступником голови.

Також було обрано секретаря ЧММР. Ним стала головний редактор Інформаційного порталу ПіК, Член правління Центру розвитку громад Альона Середа. За її кандидатуру проголосували 23 людини.

Після чого члени молодіжної міської ради пропрацювали структуру та склад постійних комісій. Кожен висловив свої побажання щодо того, в якому напрямку хотіли б працювати. І вже на наступній сесії на основі цього будуть укомплектовані всі комісії аби робота по кожному з напрямків була ефективною.

Нагадаємо, 23 квітня у Чернігівській міській раді пройшов відбір до ЧММР другого скликання, а вже 28 травня під час 8 сесії Чернігівської міської ради депутатами було офіційно затверджено склад нової молодіжної міської ради

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я