У Чернігові обрали новий склад молодіжної міської ради

Вчора, 23 квітня, рішенням комісії з відбору було затверджено новий склад Чернігівської молодіжної міської ради. Всього до неї увійшло 23 людини.

Склад нової ЧММР затверджувала робоча група шляхом голосування. Зокрема, були присутні депутати Чернігівської міської ради: Наталія Хольченкова, Марина Рейко та Олена Стрілець. А також начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ЧМР Валерій Семенець, заступник начальника юридичного відділу ЧМР Олег Гаценко та представники ініціативної групи на чолі з головою робочої групи щодо відбору членів ЧММР Михайлом Брижком.

Ми запитали депутатів про їхні враження від спілкування з активною молоддю міста та бачення щодо роботи нового складу молодіжної ради.

Марина Рейко

“Рада, що є молодь, яка цікавиться життям міста, адже кандидатів було на 12 чоловік більше, ніж місць. Мій критерій відбору – здатність самостійно мислити, замотивованість, спрямованість на результат”, – зазначила Марина Рейко та додала,- “Знайдіть найлегші та найкреативніші шляхи до зміни ситуації. Тим більше, що активізація економічного життя в руках ОМС, а ви – дорадчий орган, ви можете впливати на рішення Чернігівської міської ради. Я б хотіла почути ваші голоси на сесії. Бажаю наснаги та 1000 можливостей”.

Юлія Дарницька висловила готовність підтримувати молодь та допомагати в їхній роботі і відмітила позитивну тенденцію щодо того, що все більше молодих людей беруть активну участь у житті міста та місцевому самоврядуванні. 

Юлія Дарницька

“Кожен член команди достойний і має досвід та професійний погляд на абсолютно різні сфери життя. Є спеціалісти з медицини, з культури, зі спорту, економіки. Це великий плюс, адже вони зможуть давати кваліфіковані рекомендації органам місцевого самоврядування зі сторони молоді. В своїй діяльності як депутата міськоі ради я завжди підтримую та співпрацюю з молоддю, адже зараз це рушійна сила, яка вносить свіжі ідеї, генерує цікаві проекти, активно розвивається, навчається у міжнародних програмах, слідкує за новими тенденціями. Ми разом розуміємо, що в наших силах розвивати Чернігів і створювати таке місто, в якому ми всі мріємо жити, комфортне та сучасне. Тому я очікую від молоді співпраці, активної роботи у команді, відкритості, креативних ініціатив і готова підтримувати, долучатись і допомагати в їх реалізації. Я бажаю кожному успіхів, плідної праці на благо нашого Чернігова та нашого майбутнього!”, – зазначила пані Юлія.

Голова ж робочої групи щодо відбору членів молодіжної міської ради Михайло Брижко поділився планами та майбутніми проектами, які будуть реалізовані молоддю.

Михайло Брижко

“Так як в молодіжній міській раді сформувався дуже цікавий та потужний склад, є представники різних професій, то у кожного буде свій напрямок роботи. Після утворення структури ЧММР буде обрано президію, голову, заступника та секретаря, а також будуть створені комісії за напрямками і кожна комісія буде опрацьовувати свої питання. Вони будуть стосуватись проектів рішень міської ради. Також будуть реалізовані соціальні проекти, проводитимемо роботу над грантами. Є бачення щодо розвитку і шкільного і студентського самоврядування аби залучати молодь до активного суспільного життя, так би мовити, зі шкільної лави. Тож будемо працювати і доносити свої пропозиції, ідеї та бачення до органів влади”.

Персональний склад ЧММР:

1) Бабинець Ірина Дмитрівна;

2) Брижко Михайло Валентинович;

3) Ващенко Марія Сергіївна;

4) Висоцький Дмитро Володимирович;

5) Дзюба Юлія Анатоліївна;

6) Козаченко Софія Василівна;

7) Красногор Владислав Олександрович;

8 ) Лукашевич Анастасія Андріївна;

9) Малець Олександр Дмитрович;

10) Маневич Марія Олексіївна;

11) Мельник Владислав Володимирович;

12) Панченко Антон Олександрович;

13) Переверзев Олександр Олександрович;

14) Підмогильна Ярослава Ярославівна;

15) Потапенко Андрій Сергійович;

16) Приходько Роман Олександрович;

17) Репех Михайло Вікторович;

18) Ричков Євгеній Валентинович;

19) Савенко Ганна Миколаївна;

20) Самойленко Андрій Юрійович;

21) Середа Альона Олександрівна;

22) Сухомлин Артем Дмитрович;

23) Шелкова Олександра Олександрівна.

Довідково: Молодіжна міська рада – це дорадчо-консультативний орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях. Метою діяльності Молодіжної ради є сприяння залученню молоді до процесу прийняття рішень, що стосуються формування міської політики.

Результатом діяльності Чернігівської молодіжної міської ради є розробка рекомендацій, які мають сприяти прийняттю найбільш якісних рішень органами місцевого врядування та їх структурними підрозділами щодо питань, які впливають на життя молоді та сприяти участі молоді у процесі прийняття всіх рішень.

Згідно Положення про ЧММР її членами можуть бути громадяни України віком від 14 до 35 років. Це представники молоді із числа молодіжних громадських організацій, а також громадських організацій, що працюють з молоддю, студентських та учнівських самоврядувань, незареєстрованих молодіжних об’єднань та ініціативна молодь. 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я