У Чернігові підприємці вийшли на протест проти карантинних обмежень [ФОТО ВІДЕО]

Сьогодні, 26 квітня, під стіни Чернігівської міської ради вийшли представники малого та середнього бізнесу, які вже вкотре, через карантинні обмеження, змушені закривати свій бізнес і терпіти чималі збитки.

“Сьогодні тут зібралися підприємці тому що у них увірвався терпець, вони вже не можуть сидіти вдома. Всі розуміють, що йдуть свята, у підприємців немає доходів, тому що вони не працюють. Наймані працівники також сидять вдома і не можуть зараз піти і купити навіть якихось продуктів до Пасхи. Ми розуміємо, що все вирішується в Києві, але по закону сьогодні підприємці можуть отримати компенсацію не тільки з державного бюджету, а й з міського. Тому ми прийшли і звертаємось до міської ради, щоб нам компенсували відсотки на орендну плату, заробітну плату та податки на оплату праці найманим працівникам”,- сказала голова ГО “Сяйво Сіверщини” Ірина Березинець.

Всього у мітингу взяли участь понад 200 людей. Їх підписи були зібрані для звернення до міської та обласної влади.

До мітингувальників вийшов міський голова Чернігова Владислав Атрошенко та зі свого боку пообіцяв зробити все можливе аби полегшити долю наших підприємців.

На жаль ні одного бюджету не вистачить, щоб виплатити всім відшкодування. Значить по ринках, я зберу всіх директорів ринків і поговорю з ними, щоб той бізнес у якого карантин не платив орендну плату за свої місця на ринку. По всьому іншому…якщо земельний кодекс забороняє вам не платити податок, то ми перерахуємо і постараємось прийняти програму, щоб повернути ці гроші. Єдиний податок ви не будете платити за цей період. Тобто все, що стосується місцевих податків, то ви за цей період платити не повинні”, – сказав Владислав Атрошенко.

Міський голова висловив свою думку щодо карантинних обмежень та пообіцяв, що якщо в четвер, 29 квітня, державна комісія ТЕБ та НС не поверне Чернігів до “жовтої” зони карантинних обмежень, то міська влада, рішенням міської комісії ТЕБ та НС, в межах своїх можливостей, дозволить роботу максимальній кількості підприємців.

Пряма мова міського голови у відео:

Після розмови з мером міста протест плавно перейшов під стіни Чернігівської обласної державної адміністрації. Метою акції вже біля будівлі ОДА є прохання мітингарів аби обласна влада діяла спільно з міською та підтримала людей.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: “Уряд на карантин”: чим закінчився мітинг чернігівських підприємців під стінами Кабміну та ВР.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я