Данця, який шваброю мив вікно потягу “Київ-Ізмаїл”, запросили на показове миття вагонів працівниками УЗ [ФОТО]

В Укрзалізниці нарешті відреагували на скандал з брудним вагоном потягу “Київ-Ізмаїл”, вікно якого помив журналіст з Данії, та запросили його до залізничного депо і показали, як миють вагони поїздів.

Про це Йоганнес Вамберг Андерсен написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Для іноземного журналіста провели екскурсію залізничним депо Києва і показали обладнання, за допомогою якого миють поїзди. Також на його очах команда з чотирьох прибиральниць помила залізничний вагон спеціальними швабрами.

До слова, це миття в мережі вже охрестили показовим.

Також журналісту пообіцяли, що Укрзалізниця не обмежиться лише миттям вікон. Сам він поділився з представниками компанії кількома ідеями з приводу того, як поліпшити залізничні перевезення в Україні.

Нагадаємо, на початку квітня датчанин Йоханес Вамберг Андерсен вирішив сам помити вікно в поїзді «Укрзалізниці» «Київ-Ізмаїл», побачивши наскільки воно брудне. Спочатку Андерсен намагався відтерти бруд серветками, але у нього нічого не вийшло. В результаті пасажир купив швабру, миючий засіб в найближчому господарському магазинчику на станції і почав відмивати вікно зсередини і зовні. Фото процесу миття він опублікував на своїй сторінці у Фейсбук та написав: «Мити вагон «Укрзалізниці» непросто, але хтось же повинен це робити, чи не так?». Його публікація миттєво ролетілася мережею та зібрала тисячі коментарів. Хтось писав, мовляв, хоч хтось помиє ті вагони, а хтось обурювався станом українських потягів та “сервісом” компанії перевізника при величезних заробітних платах керівництва “Укрзалізниці”.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я