Чернігівщина залишається в “червоній” зоні – МОЗ

Чернігівська область продовжує знаходитись у «червоній» зоні карантину та, відповідно, не повертається до “жовтого” рівня. Про це повідомили в МОЗ та в Чернігівській обласній раді.

Також разом з нашою областю “червоними” лишаються Київ і Київська область, а також Житомирська, Запорізька, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська та Хмельницька область.

Нагадаємо, вчора під час ранкової наради в Чернігівській міській раді Владислав Атрошенко заявив, що налаштований аби повернути до роботи, закритий на час карантину, малий та середній бізнес попри встановлену “червону” зону карантину. За словами очільника міста це може бути можливим, якщо міська комісія ТЕБ та НС колегіально прийме рішення про скасування обмежень в місті. Також міський голова планував поспілкуватися про це з головою Чернігівської ОДА Анною Коваленко та прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, який невдовзі має приїхати до Чернігова з робочим візитом. Зауважимо, що засідання міської комісії ТЕБ та НС планували провести в четвер, 29 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міська влада проситиме автономії в питанні встановлення карантинних обмежень у Шмигаля, який незабаром приїде до Чернігова.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я