Роботу малого та середнього бізнесу у Чернігові можуть дозволити вже післязавтра

Вже цього четверга, 29 квітня, підприємці Чернігова зможуть відновити свою роботу попри “червону” зону карантину. Це можливо, якщо міська комісія ТЕБ та НС колегіально прийме відповідне рішення про скасування обмежень.

Владислав Атрошенко

«Ситуація напружена. Сотням людей просто немає за що жити. І тут також має бути наша відповідальність, як перед законом, який забороняє це робити так і перед людьми, яким немає за що жити. І нам треба зважити, яка відповідальність для нас страшніша – перед законом, як чиновників чи перед людьми, які нас обирали на ці посади. Тому я налаштований дозволяти з четверга бізнесу працювати. І просити поліцію акценти в роботі ставити на інших питаннях, а не на функціонуванні малого та середнього бізнесу. Якщо не буде скасовано «червону» карантинну зону», – сказав міський голова Чернігова.

В свою чергу, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Григорій Годун зсказав, що зняти «табу» для бізнесу можна лише після четвергового рішення міської «карантинної» комісії, тобто в дію воно вступить лише у п’ятницю.

«Нам би треба, щоб вони почали працювати з четверга. Чому з четверга? Бо перед Великоднем їм треба час, аби закупити товар, підготуватися і тд. П’ятниця це вже буде втрачений день, тому треба вирішувати таким чином, щоб з самого ранку у четвер приймати рішення. І з четверга давати дозвіл працювати. Я сьогодні буду мати розмову про це з губернатором», – заявив Атрошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Чернігова Владислав Атрошенко: “Всі карантинні заходи, які ми застосовуємо, по факту це чистий ідіотизм” [ВІДЕО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я