Мер Чернігова Владислав Атрошенко: “Всі карантинні заходи, які ми застосовуємо, по факту це чистий ідіотизм” [ВІДЕО]

Сьогодні, 26 квітня, в Чернігові відбувся мітинг підприємців, які протестували проти карантинних обмежень. До них вийшов міський голова Владислав Атрошенко. В ході діалогу з мітингарями мова зайшла і про, власне, самі карантинні обмеження. 

Міський голова чесно та відверто говорив з представниками бізнесу, обіцяв зробити все можливе аби полегшити долю чернігівських підприємців та висловив свою думку, щодо тих обмежень, які застосовуються. 

“Всі карантинні заходи, які ми застосовуємо по факту це чистий ідіотизм, тому що 80% людей не дотримуються цих заходів і немає жодного інструменту, щоб на них вплинути. Навпаки ще більше скупчення людей в супермаркетах і в результаті кількість хворих ще збільшується. Люди, як ходили на шашлики, на пікніки, то вони так і ходять. От подивишся по місту, не тільки в Чернігові, а й в Києві та інших містах, майже жодна людина не ходить в масці. Тому реально на сьогоднішній день карантинні заходи вони наносять серйозну біду для малого та середнього бізнесу та наносять серйозну шкоду в плані надходжень до місцевого бюджету. А реальний ефект від цього дуже близький до нуля”, – сказав Владислав Атрошенко.

Міський голова висловив свою думку щодо карантинних обмежень та пообіцяв, що якщо в четвер, 29 квітня, державна комісія ТЕБ та НС не поверне Чернігів до “жовтої” зони карантинних обмежень, то міська влада, рішенням міської комісії ТЕБ та НС, в межах своїх можливостей, дозволить роботу максимальній кількості підприємців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ці всі заходи, які оголошуються – вони “до лампочки”: мер Чернігова висловив свою позицію щодо карантинних обмежень.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я