Міська влада проситиме автономії в питанні встановлення карантинних обмежень у Шмигаля, який незабаром приїде до Чернігова

Найближчим часом до Чернігова має приїхати приїхати Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Його візит анонсував Владислав Атрошенко сьогодні, 27 квітня, під час ранкової наради в Чернігівській міській раді.

Денис Шмигаль

Зокрема, за словами мера, одним з питань, які мають обговорити з прем’єром, буде отримання автономії для міста в питанні встановлення карантинних обмежень. 

“Реально я повторюю, що якоїсь дії, якихось наслідків, карантинні заходи в цілому для рівня захворюваності не несуть, вони дуже невеликі. Постраждали тисячі підприємців, а наслідки реально близькі до нуля через те, що решла суспільства безвідповідально ставиться до крантинних заходів. Цими карантинними заходами ми наказали власний бізнес”, – сказав Владислав Атрошенко.

Нагадаємо, раніше міський голова Чернігова неодноразово висловлював свою думку щодо карантинних обмежень

“Всі карантинні заходи, які ми застосовуємо по факту це чистий ідіотизм, тому що 80% людей не дотримуються цих заходів і немає жодного інструменту, щоб на них вплинути. Навпаки ще більше скупчення людей в супермаркетах і в результаті кількість хворих ще збільшується”, – говорив очільник міста. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Роботу малого та середнього бізнесу у Чернігові можуть дозволити вже післязавтра.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я