На Ічнянщині жителі кількох сіл напекли пасок та пирогів для наших захисників [ФОТО]

Уже вкотре в Ічнянській територіальній громаді лаштують на передову волонтерський вантаж. Цього разу – святковий, з випічкою – пасками та пирогами. Як повідомила староста сіл Рожнівка, Довбні та Максимівка Олена Бортник, на заклик долучитися до збору продуктів для військових відгукнулося як ніколи багато селян. Від школярів – до літніх людей. А також активно приєдналися місцеві підприємці.

Серед тих, хто має добре серце, – 70-річна Ольга Бортник, колишня завідувачка дитячого садочка (як виявилося під час спілкування – свекруха старости) та її онук – п’ятикласник Рожнівської школи Ілля. Молодший син Олени Бортник.

“Бабуся Оля з Іллею працювали вчора ввечері, тісто місили, випікали, прикрашали. Так старалися! На три літри молока пішло десь п’ять кілограмів борошна. Всього вийшло – 30 пасок! Десь уже після одинадцятої з усім справилися, – розповідає пані Олена. – А сьогодні всі паски має забрати ічнянський волонтер В’ячеслав Бабіч, щоб священник їх освятив. Далі вантаж помандрує на передову, де на нього так чекають наші воїни”.

Пиріжки, які напекли Світлана Буренко і її онук Богдан

Також пекли паски для захисників Юлія Клочко, Людмила Харченко, а працівниця старостату Світлана Буренко передала аж 70 пирогів.

Олена Бортник каже, що, окрім пасхальних гостинців, люди назносили свіжих курячих яєць, запечених у печі качок, кролика, сало, ковбасу, м’ясні рулети… Свіжі огірки, пучки часнику з грядки. Різноманітну консервацію, салати, варення, тушонку, смалець. А ще ж хрін, гірчицю, сир, копчену ковбасу, макаронні вироби, мармелад, печиво, цукерки.

Також люди зібрали будівельні матеріали.

Юні учні місцевої школи підготували вітальні листівки та малюнки для військовослужбовців, які виконують бойові завдання на передових позиціях і зустрічатимуть Великдень далеко від рідних. Діти хочуть, щоб їхні листи зігрили серця захисників і додали сили та віри в Перемогу!

Автор Лариса ГАЛЕТА, газета «Деснянка»

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я