Олександра Савченка поновлено на посаді заступника голови ЧОДА, – суд

Поновити на посаді заступника голови Чернігівської облдержадміністрації та виплатити 297 тисяч гривень зарплати. Таке рішення ухвалив Чернігівський окружний адміністративний суд у справі ексзаступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка.

Розпорядження про поновлення на посаді Олександра Савченка вже з’явилось на сайті обласної адміністрації. Дане рішення датується 3 червня, адже звільнення відбулося 2 червня. І, відповідно, облдержадміністрація має йому виплатити середній заробіток за час вимушеного прогулу.

“Адміністративний позов Савченка Олександра Павловича до Чернігівської обласної адміністрації про визнання противним скасування розпорядження поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку — задовольнити повністю. Визнати протиправним та скасувати розпорядження голови Чернігівської обласної адміністрації від 2.06.21. Поновити Савченка Олександра від 3.06.21 на посаді заступника голови облдержадміністрації. Стягнути з Чернігівської обласної державної адміністрації на користь Савченка Олександра середній заробіток за час вимушеного прогулу з 3.06.21 по 18.01.22 року у розмірі 297 тисяч 774 гривні, 5 копійок”— йдеться в рішенні, яке оголосила суддя окружного адміністративного суду Валентина Падій.

Як розповів у коментарі Суспільному адвокат Олександр Козуб, під час звільнення Олександра Савченка були порушені процедури, а звільнили його у “підкилимний” спосіб.

“Задоволені наші позовні вимоги в повному обсязі, відповідно ми так само задоволені таким рішенням. Ми вважаємо, що таке рішення є законним і обґрунтованим, оскільки дійсно була порушена процедура на нашу думку. На даний час у відповідачів є дійсно право на його оскарження, чи буде воно оскаржуватись чи ні це вирішує вже відповідач”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенко прокоментував чутки про вартість своєї куртки, яку в соц.мережах оцінили в 900 тисяч гривень [ВІДЕО].

Директор департаменту іноформдіяльності Чернігівської ОДА Андрій Подорван у коментарі Суспільному сказав, що спочатку буде видано розпорядження про поновлення на посаді заступника голови ОДА. Далі. Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” заступник голови ОДА має написати заяву про припинення повноважень, оскільки призначений одним із попередніх голів ОДА. Далі голова прийматиме рішення у визначеному законом порядку.

Нагадаємо, 1 червня у Чернігові затримали Олександра Савченка та Романа Кійовського. Останній, за версією ДБР, представлявся керівником готелю «Слов’янський», що знаходиться в Новгород-Сіверському, і за «винагороду» у 160 тисяч доларів гарантував перемогу учаснику торгів з продажу готелю. А гроші призначалися нібито Савченку, який мав забезпечити відсутність конкурентів на онлайн-аукціоні. Їм інкримінували шахрайство в особливо великих розмірах.

Та пізніше виходячи з повідомлення Генеральної прокуратури стало відомо, що Олександру Савченко змінили статтю з ч. 4 ст. 190 КК на ч.2 ст. 15 КК України, що означає замах на шахрайство і передбачає менше покарання, а саме до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перше засідання у справі проти ексзаступника голови ЧОДА Савченка перенесли. В чому причина?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я