Атрошенко прокоментував чутки про вартість своєї куртки, яку в соц.мережах оцінили в 900 тисяч гривень [ВІДЕО]

“Дивлюсь повідомлення про ціну своєї курточки. Ну це зійти з розуму”. Так міський голова Чернігова Владислав Атрошенко прокоментував чутки про вартість свого верхнього одягу.

“Я сім років або вісім років не купляв жодної коштовної якоїсь речі. Так життя склалося, що якісь костюми там все було куплено до 13 року. Ну це гарантовано. Останні років 15 мене марка речей і зіллі-шміллі взагалі не цікавлять, я давно переріс той умовний рівень, коли вважав, що ці заліжні штучки на молнії чи саме вбрання характеризували мій розум, мій статок чи статус.
Якщо порівняти мою куртку, то чітко видно навіть по замках, що це не Зіллі. До речі, саме Зіллі – я б купляв дуже обережно, бо це не краща італійська фірма, вона вульгарна.

Найбільше ж мене здивувало що це взагалі когось цікавить. Це говорить про рівень тих, хто пише. Ви чогось досягніть особисто, а не піднімайтеся за рахунок мого прізвища. Ви зверніть увагу на себе на свої якісь вчинки і досягнення. Це буде більш ціннісно, ніж фотографувати чиїсь курточки”, – сказав Атрошенко.

Джерело: телеграмм-канал lovechernihiv

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-заступника голови ЧОДА Савченка звільнили у “підкилимний” спосіб, – адвокат.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я