Заступника голови Чернігівської ОДА затримали на хабарі? [доповнено]

Заступника голови Чернігівської ОДА Олександра Савченка затримали на хабарі в сумі 160 тисяч. Про це повідомило Суспільне з посиланням на власні джерела.

Фото: з офіційного сайту ЧОДА

Також сьогодні, 2 червня, в обласній державній адміністрації анонсували брифінг голови ОДА щодо ймовірного отримання хабара Олександром Савченко.

На сайті Державного бюро розслідувань з’явилась інформація, що 1 червня в Києві було затримано заступника Голови Чернігівської обласної державної адміністрації та його спільника, який представлявся керівником майнового комплексу Державного комерційного підприємства «Готель «Слов’янський».

Однак як можна побачити з фото на тому ж таки сайті ДБР, Олександр Савченко в цей час знаходився у себе на дачі і не міг отримувати вищезазначені кошти.

Фото: ДБР

Крім того, зазначається, що за попередньою інформацією, громадянин України, який представився керівником готелю, за «винагороду» у 160 тис доларів США гарантував перемогу учаснику відкритих торгів з продажу цього ж готельного комплексу. Та знову ж таки, відкриті торги відбувають прозоро і будь яке втручання тут неможливе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посаду голови ОДА збирались продати за 3,5 мільйони доларів – подробиці.

Довідково: Олександр Савченко має дві вищі освіти: у 2003 році закінчив Сумський національний аграрний університет за фахом менеджер-економіст, у 2018 році в цьому ж навчальному закладі здобув освітній рівень магістра за спеціальністю «екологія».

Перше місце роботи — головне управління агропромислового розвитку Чернігівської ОДА.

У 2006-2008 роках – провідний спеціаліст, головний спеціаліст Чернігівського регіонального відділення Аграрного фонду.

У 2008 році повернувся до головного управління агропромислового розвитку ОДА, де спочатку працював головним спеціалістом, з 2009 по 2013 рік – заступником начальника головного управління.

У 2013-2014 роках обіймав посаду заступника директора Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації.

У 2014-2015 роках – очолював Департамент агропромислового розвитку.

9 січня 2020 року призначений на посаду заступника голови Чернігівської ОДА.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я