В Корюківській ЦРЛ тепер є власна автономна станція генерації кисню

Тепер в Корюківській ЦРЛ є власна автономна станція з киснепостачання, що даватиме кисень пацієнтам, який вкрай необхідний в час пандемії коронавірусу. Новиною та фотографіями станції на своїй сторінці у Фейсбук поділився Корюківський міський голова. 

“Медичний кисень. Без перебільшення найбільш затребуваний у лікуванні коронавірусу. В пікові місяці наша лікарня лише за добу споживала обєм кисню більший ніж за увесь безковідний рік“, – зазначив Ратан Ахмедов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жорсткого карантину не буде: Чернігівщина вийшла з “помаранчевої” зони.

Тепер же Корюківська ЦРЛ матиме 4 джерела киснепостачання: зріджений кисень, киснева станція, мобільні кисневі концентратори та звичні кисневі балони. А щоб це все безперебійно працювало лікувальний заклад має також автономне джерело електроживлення.

“Звертаюсь до всієї громади бути відповідальними. Маски (не на підборідді чи в кишені), антисептики, дистанція і повага. Особлива повага до лікарів, які борються не лише з пандемією, а й з нашою легковажністю!” – написав міський голова.

Обладнання для станції поставлено благодійною організацією “100% Життя” за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бив свого 3-річного сина по голові, бо той не хотів їсти: мешканця Срібного засуджено за побиття дитини і як виявилось ще й дружини.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я