Жорсткого карантину не буде: Чернігівщина вийшла з “помаранчевої” зони

Вчора, 18 березня, Міністерство охорони здоров`я оновило розподіл по зонам карантину. Відтак Чернігівська область, яка нещодавно увійшла до “помаранчевої” зони епідеміологічної небезпеки і яка наближувала її до “червоної” з відповідним введенням жорсткого карантину, повернулась до “жовтої” карантинної зони. 

Фото Віктора Кошмала

Як повідомили в МОЗ, разом із Чернігівською областю перестали бути «помаранчевими» ще 4 – Волинська, Луганська, Запорізька та Полтавська. Як відомо, «жовтий» рівень, як базовий, діє на рівні всієї країни.

Також сьогодні ситуацію з розповсюдженням коронавірусної інфекції в Чернігові прокоментував секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако на своїй сторінці у Фейсбук.“В зв‘язку з введенням жорсткого карантину в Києві та посиленням обмежень в деяких інших містах отримую багато запитань, щодо стану справ в Чернігові. Всього в місті зараз 685 осіб з підтвердженою коронавірусною інфекцією. В ковідних відділеннях міських лікарень зайнято 196 ліжок з 430 наявних, що складає близько 45%. 107 осіб отримують кисневу підтримку, що менше третини потужностей наших лікарень. 4 хворих перебувають на ШВЛ. Відповідно, хоч ми спостерігаємо стабільне зростання кількості хворих, але потужності міських лікарень справляються”, – написав Олександр Ломако.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отруївся марихуаною? Десятикласник з Чернігова потрапив до реанімації.

За словами секретаря міської ради підстав для введення жорсткого карантину наразі немає. Якщо ситуація різко не зміниться, Чернігів продовжить перебувати в «жовтій» та «помаранчевій» зонах з відповідним рівнем обмежень.

Також, Олександр Ломако попросив чернігівців бути відповідальними, адже кількість нових хворих та швидкість розповсюдження хвороби напряму залежить від дотримання правил особистої гігієни, носіння маски і уникання великого скупчення людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бив свого 3-річного сина по голові, бо той не хотів їсти: мешканця Срібного засуджено за побиття дитини і як виявилось ще й дружини.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я