Новобасанська громада пройшла відбір програми «U-LEAD З ЄВРОПОЮ» на навчання з просторового планування

Завершився відбір громад для участі у навчальній програмі Програми «U-LEAD з Європою» «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами». На Чернігівщині було відібрано 12 громад, серед яких і Новобасанська.

Також у нашій області відібрали Куликівську, Семенівську, Деснянську, Срібнянську, Сухополов’янську, Любецьку, Менську, Прилуцьку, Киїнську, Сосницьку, Седнівську і, як вже було зазначено, Новобасанську громади. Всього в Україні відібрали 225 громад.

«Просторове планування та ефективне управління ресурсами дозволяє посилити фінансову спроможність громад. Фахівці цих дванадцяти громад отримають нові знання та поради, а також обговорять кращі практики просторового палнування», – наголошує Ірина Кудрик, керівниця Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Микола Дяченко: «У майбутнє Новобасанської громади я дивлюся з оптимізмом».

У травні та червні для відібраних громад проведуть семінари:

  • принципи просторового планування;
  • просторове планування в Україні;
  • просторове планування в територіальних громадах;
  • виклики просторового планування;
  • земля та інші природні ресурси в територіальних громадах.

За результатами навчання, 48 громад отримають додаткову експертну підтримку у підготовці завдання для розробки Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади або проведенні аудиту земельних ресурсів.

Довідково: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині відбувся форум з питань децентралізації.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я