На Чернігівщині відбувся форум з питань децентралізації

15 грудня, у вівторок, у Чернігові відбувся Форум присвячений перспективам децентралізації в Україні  – «Зупинити не можна продовжити. Де поставити кому в децентралізації?». Він пройшов на базі інформаційної агенції “Чернігівський монітор”, організатор – відомий експерт Олександр Солонтай, а співорганізатором виступив Голова правління Центру розвитку громад Чернігівської області Андрій Прокопенко.

Наприкінці 2020 року подібні форуми відбуваються в усіх регіонах України. Вони мають на меті чесну розмову про реформу та про проблеми, з якими доводиться стикатись.

На Форумі виступили відомі українські експерти у сфері децентралізації – Олександр Солонтай, Валентина Полтавець, Ольга Омельчук, Руслан Рохов. Чернігівську область представляли Андрій Прокопенко, голова правління Центру розвитку громад Чернігівської області, голова Чернігівської ОДА (2019-2020), Віталій Загайний, Перший заступник голови Чернігівської ОДА, Тетяна Романова, експертка з децентралізації у сфері транспорту, координаторка проекту “Прозорі міста” в Чернігівській області, Андрій Портний, голова Сосницької ОТГ та Алла Скорик, шеф-редактор новин на «Суспільне. Чернігів».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я