Євробачення 2021: коли і де дивитися перший півфінал, на якому виступить Україна [ВІДЕО]

Вже завтра, 18 травня відбудеться перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2021, в якому виступить представник від України — група Go_A.

До речі, солістка гурту, 31-річна Катерина Павленко, родом з Ніжина. Вона навчалася у міській музичній школі, закінчила факультет народного хору Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецько. Продовжила здобувати музичну освіту у Київському національному університеті культури і мистецтв. Влітку минулого року разом з гуртом GO_A на концерті, де виступала Оля Полякова, виконала для ніжинців пісню “Веселка”. Навчаючись у Ніжині співала у кількох дівочих гуртах. Була солісткою рок-гурту “Контури тіней”. Катерина цікавиться фольклором. Керує хором ветеранів на Київщині. Пише вірші. Неодноразово читала свою поезію на заходах у Ніжині.

65-й конкурс пісні Євробачення проходить в Роттердамі, Нідерланди після перемоги представника країни Дункана Лоуренса з піснею Arcade на конкурсі 2019 року.

Перший і другий півфінали конкурсу відбудуться 18 і 20 травня. Гранд-фінал, в ході якого визначиться переможець Євробачення 2021, відбудеться в суботу, 22 травня.

Подивитися трансляцію Євробачення 2021 в Україні можна буде відразу на двох телеканалах – СТБ и UA:Перший. Трансляція першого півфіналу розпочнеться у вівторок, 18 травня в 22:00.

У першому півфіналі виступлять такі країни: Литва, Словенія, Росія, Швеція, Австралія, Північна Македонія, Ірландія, Кіпр, Норвегія, Хорватія, Бельгія, Ізраїль, Румунія, Азербайджан, Україна і Мальта.

Згідно з порядком виступів, який раніше був оголошений на сайті Євробачення, представник від України група Go_A виступить в першому півфіналі під номером 15. Go_A виступатиме з піснею Shum.

Українці зможуть голосувати в першому півфіналі за всіх учасників, крім своєї країни.

Нагадаємо, в минулому році Євробачення скасували через пандемію коронавірусу. У цьому році на міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2021 концертний зал Ahoy в Роттердамі допустять максимум 3,5 тис. глядачів, про що раніше повідомили організатори музичного фестивалю.

Відзначається, що така кількість глядачів становить 20% місць в залі. Квитки доступні тільки для тих, хто вже купив їх в 2020 році.

У понеділок, 10 травня, в Роттердамі пройшла перша репетиція групи Go_A. У Мережі з’явилися перші фото і відео з репетицій, що демонструють, яким буде виступ української команди. Після репетиції журналісти оцінили шанси групи як переможні. На думку преси, виступ українців був кращим з тих, які вони встигли побачити. Журналісти нагородили Go-A найбільшою кількістю балів – 81.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ледь не загинуло: на Чернігівщині знайшли лосеня, яке покинула мама [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я