У Новгород-Сіверській гімназії обвалилася стеля, розламавши уламками парту

Вчора в Новгород-Сіверській гімназії №1 в 13-му кабінеті трапилася надзвичайна подія – обвалилася частина стелі та розламала парту. На щастя в цей момент діти були на перерві.

Про це повідомили на сторінці громади у Фейсбук.

Адміністрація освітнього закладу з офіційними зверненнями з приводу необхідності ремонту стелі не зверталася. Клопотання були лише щодо капітального ремонту підлоги в деяких кабінетах. Наразі приймаються відповідні рішення в цьому напрямку. Що ж стосується надзвичайної події, що трапилася, то після повідомлення про неї, у відділі освіти терміново була створена комісія, обстежили місце події, з’ясували обставини. За результатами перевірки буде проведено ремонт стелі. Директор гімназії надала акти перевірок технічної комісії освітнього закладу стану будівель. З’ясувалося, що обвал стелі трапляється вже втретє”, – сказала начальник відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Ковальчук.

“Прикро, що про такий стан стелі в деяких кабінетах гімназії у відділі освіти, молоді та спорту дізнаються не на початку літніх канікул, коли ще не почалися заняття, а зараз. На щастя, діти не постраждали, бо сталося це під час перерви”, – додала начальник відділу освіти.

Допис на сторінці Новгород-Сіверської громади зібрав чимало коментарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Прилуках люди бояться вакцинуватись AstraZeneca – головний лікар.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я