У Прилуках люди бояться вакцинуватись AstraZeneca – головний лікар

Медики Прилуцького Центру надання первинної медико-санітарної допомоги зафіксували зменшення кількості бажаючих сщепитися від COVID-19: за тиждень це понад півтисячі осіб. Таке зниження пов’язують із відсутністю в місті вакцинами CoronaVac, Moderna чи Pfizer.

Про це інформує телеканал “Прилуки”.

Так, впродовж тижня кількість вакцинованих прилучан та мешканців району знизилася із 1, 347-ми до 706-ти осіб.

Найсуттєвіше темпи вакцинації впали у Центрі вакцинації, що діє на базі міського будинку культури.

До середини серпня ми щеплювали понад сто чоловік – від 90 і до 150-ти, до 190-то осіб щеплювали. Зараз значно зменшилася кількість бажаючих, от ми пропрацювали вже мабуть третій тиждень поспіль і там виходить у нас 10-15 це дуже добре” – говорить головний лікар Прилуцького ЦНПМСД Людмила Слободенюк.

Ймовірною причиною зменшення кількості бажаючих вакцинуватись називає тимчасову відсутність вакцин СOMIRNATY від Pfizer та Moderna: “Чомусь таке упереджене ставлення до AstraZeneca, бояться нею щеплюватись. Зараз уже всі хочуть Pfizer, Moderna, CoronaVac(ом)”.

Наразі Прилуцький ЦНПМСД щеплює вакцинами AstraZeneca та ревакцинує CoronaVac(ом).

Багато людей щепилося CoronaVac(ом) терміни підходять ревакцинації. Modern(ою), хто вакцинувався першою дозою ми щеплювали вже СOMIRNATY від Pfizer і ревакцинували тих, хто першу дозу отримав СOMIRNATY. Ми на тому тижні вже завершили, використали кількість СOMIRNATY. Повинні ще отримати СOMIRNATY для ревакцинації, може шось дадуть і на першу дозу область” – говорить головна лікарка та додає, що всі вакцини сертифіковані, імпортного виробництва (Європа, США, Китай) та добре себе зарекомендували, не зважаючи на назву.

Станом на 22 вересня медиками Прилуцького ЦПМСД вакцинацію від COVID-19 зроблено 14,742-ом особам, з них 7,202-є – ревакциновані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні вводять обов’язкову вакцинацію: для кого.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я