Землетрус в Україні: поштовхи відчули в кількох областях

Вранці 23 вересня на межі Тернопільської та Івано-Франківської областей стався землетрус магнітудою 4,3 бала, центр його був за 15 км від Чорткова, але люди відчували поштовхи у радіусі 100 км.

Сьогодні о 06:17:57 засобами Головного центру зареєстровано відчутний землетрус на території України. Попередні розрахунки:  координати 48,93 пн.ш. 25,88 сх.д.  Тернопільська область, магнітуда М=4.3, розрахункова інтенсивність 5 балів. За повідомленнями, землетрус відчувався людьми на відстані біля 100 км”, – про це повідомляє Головний центр спеціального контролю.

Джерело землетрусу знаходиться на території Тернопільської області в районі м. Чортків, на глибині 6 км. 

За класифікацією землетрус відноситься до помірних, відчувається людьми всередині приміщення. 

Предмети, які висять, сильно коливаються. Картини зрушуються з місця. Відчутні коливання подібні з коливаннями, утвореними падінням тяжких предметів усередині будівлі”, – пояснює центр спецконтролю.

Головне управління ДСНС у Тернопільській області повідомляє, що сила поштовхів була до 4,4 бала за шкалою Ріхтера і не призвела до негативних наслідків.

“Підземні поштовхи були найбільше відчутні у Чортківському районі, частково у Тернопільському районі та в м. Тернопіль”, – зазначили рятувальники.

Нагадаємо, останній землетрус в Україні відбувся 8 вересня на Закарпатті. Тоді його магнітуда склала 2,5 бали. У самих Карпатах в червні цього року теж стався землетрус. Підземний поштовх був магнітудою близько 2 за шкалою Ріхтера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові обікрали церкву [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я