Зеленський увів до складу РНБО людину Азарова: чого чекати далі?

Президент Володимир Зеленський увів до складу РНБО першого віце-прем’єр-міністра і міністра економіки Олексія Любченка. 

Олексій Любченко. Фото: з відкритих джерел.

Про це йдеться в указі президента «Про зміну в складі РНБО» №227.

Повідомляється, що частковою зміною ст. 1 указу президента від 15 грудня 2014 № 929 «Про склад РНБО» в нього був введений Олексій Любченко, якого Верховна Рада нещодавно призначила першим віце-прем’єром – міністром економіки.

Документ набирає чинності з дня його опублікування.

Як ПіК повідомляв раніше, 49-річний Любченко є одним із улюблених учнів Прем‘єр-міністра України часів Януковича Миколи Азарова. І саме Любченко може замінити чинного Прем‘єра Дениса Шмигаля

Раніше Телеграм-канал «Молния» опублікував ймовірний сценарій кадрових змін в Уряді. До слова, прогноз щодо того, що Любченко не тільки займе місце міністра економіки (замість Петрашко), але і стане ПЕРШИМ ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРОМ, вже втілився в життя. Далі події розвиватимуться так:

«Протягом червня-липня Любченко з позиції Першого віце-прем’єра проводить ПОВНИЙ аудит роботи міністрів за критеріями їх ефективності і визначає тих, кого потрібно змінити. В кінці липня Президент відправляє Шмигаля у відставку і формується новий Уряд на чолі з Олексієм Любченко», – йдеться в повідомленні каналу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд України вирішив підняти податки: що передбачає законопроект.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я