Любченко замість Шмигаля: під Прем’єром захиталося крісло?

Голова Офісу Президента Андрій Єрмак умовив Володимира Зеленського змінити Прем’єр-міністра України і, ймовірно, Уряд очолить один з улюблених учнів Миколи Азарова.

Про те, що місце Шмигаля займе 49-річний Олексій Любченко пише Телеграм-канал “Молния”.

“Витримавши атаку з боку Секретаря Держдепу США Блінкена, Єрмак переходить в контрнаступ, щоб не допустити повернення до керівництва Уряду Яценюка і Яресько, на чому наполягали Блінкен і Нуланд.

Для цього сьогодні о 16.00 в Раді запускається наступна багатоходівка:

⁃ Олексій Любченко стає не тільки міністром економіки (замість Петрашко), але і ПЕРШИМ ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРОМ;

⁃ відбувається зміна Міністрів інфраструктури та охорони здоров’я;

⁃ протягом червня-липня Любченко з позиції Першого віце-прем’єра проводить ПОВНИЙ аудит роботи міністрів за критеріями їх ефективності і визначає тих, кого потрібно змінити;

⁃ в кінці липня Президент відправляє Шмигаля у відставку і формується новий Уряд на чолі з Олексієм Любченко”, – йдеться в повідомленні каналу.

Про те, що в Уряді збираються замінити трьох міністрів, а саме економіки, інфраструктури та охорони здоров’я, ще вчора під час брифінгу у Верховній Раді повідомив перший заступник глави фракції Слуга народу Олександр Корнієнко. За його словами, ВР мала прийняти це рішення в четвер, 20 травня, однак вже сьогодні Голова ВР Дмитро Разумков повідомив, що підписав розпорядження про проведення позачергового засідання сьогодні, 18 травня, о 16:00.

Детальніше про кадрові зміни в Уряді та кандидатів на посади, вже майже екс-міністрів, читайте у нашому матеріалі: Урядові скандали: трьох міністрів вже цього четверга відправлять у відставку. Хто займе їх місця.

“Звичайно, зміна Уряду перед ювілеєм – 30-річчям Незалежності, виглядає не дуже логічно і МОЖЛИВО, що зміна Прем’єра відбудеться на початку вересня. Але, Єрмак буде ПОСПІШАТИ, щоб убезпечити свій вплив навіть в разі своєї відставки.

Любченко через Сороса (Марченко і т.д.) ПОВИНЕН створювати якийсь баланс інтересів і провести через Кабмін потрібні Зеленському та Єрмаку рішення щодо продовження земельної реформи, тарифної, податкової та пенсійної політики.

У лютому 1999 року Микола Азаров ПОМІТИВ і призначив 28-річного Любченко наймолодшим в країні заступником начальника обласної податкової адміністрації, а потім всі роки піднімав по кар’єрних сходах аж до своєї відставки в січні 2014 року”, – пише ТГ “Молния”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громадянин РФ організував на Чернігівщині «реабілітаційний» центр в якому в неволі тримали два десятки людей.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я