Відмова від “свого” телеграм-каналу та співвідповідач Цукерберг: як пройшло судове засідання у справі проти нардепа Полякова

Сьогодні в Чернігівському районному суді вдруге пройшло підготовче засідання у справі проти народного депутата Антона Полякова. І це могло би бути звичайне засідання якби не відзив, тобто заперечення Полякова проти позову, в якому викладена доволі цікава позиція нардепа. А саме Антон Поляков не визнає свою причетність до телеграм-каналу та фейсбук сторінки “Антон Поляков”, де були опубліковані звинувачення, які стали підставою позову. Відмовляється він і від самої озвученої заяви та слів про начебто хабар.

Нагадаємо, все почалося влітку 2020 року, коли Поляков у “своєму” телеграм-каналі написав про начебто вимагання грошей з боку тодішнього голови ОДА та інших «слуг» за включення у списки провладної партії. Жодних доказів тоді надано не було. Андрій Прокопенко, як і обіцяв подав позов про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування неправдивої інформації. І вже в січні 2021 Чернігівський районний суд почав розгляд цієї справи.

Тож як пройшло засідання, навіщо Полякову у справі потрібен засновник Фейсбуку Марк Цукерберг і чому нардеп відмовляється від своїх слів, дивіться в нашому матеріалі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я