Вакцинація проти Covid для українців відкладається: що відомо про дату поставки вакцини

Вчора в ефірі одного з українських телеканалів Міністр охорони здоров’я Максим Степанов сказав, що перша партія вакцини проти коронавірусу очікується в Україні 16-17 лютого.

Нагадаємо, раніше в МОЗ запевняли, що перший етап вакцинації в Україні розпочнеться вже з 15 лютого. Однак, за словами міністра, вакцина “трішечки” запізнюється:

Ми говорили, що вакцинація почнеться з 15 лютого, цю дату я називав, виходячи з домовленостей щодо поставки вакцин. Джерела поставки вакцин COVAX Pfizer трішечки затримуються. Вакцини компанії AstraZeneca – згідно з контрактом, заключеним з індійським інститутом Serum Institute, зараз тривають технічні моменти щодо логістики самої відправки… Тобто 16 чи 17 лютого, я думаю, ми очікуємо вакцину вже в Україні”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “За бортом” вакцинації: чому Україна може останньою розпочати процес щеплення громадян.

Як пише Telegram-канал “Легитимный”, обіцяна вакцинація з 15 лютого не почалася, а МОЗ навіть скасувало свій брифінг і видалило інформацію зі свого сайту.

“Наше джерело повідомляло ще 5 лютого, що швидше за все вакцинація розпочнеться не в лютому, а в березні – це знають в Офісі Президента і МОЗі, але не говорять, так як це спровокує хвилю критики. Тому обіцяють вакцину ось-ось і називають “вигадані дати” і тягнуть час”, – йдеться в повідомленні.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я