У Макошине запрацювала перша в Менській громаді поліцейська станція

Днями у Менській територіальній громаді запрацювала перша поліцейська станція. Її відкрито в рамках програми «Поліцейський офіцер громади» завдяки ініціативі та тісній співпраці керівництва громади, Головного управління національної поліції в Чернігівській області та сприяння народного депутата України Анатолія Гунька, зазначають в пресслужбі Менської міської ради.

Цього ж дня місцевий пункт екстреної (швидкої) медичної допомоги отримав новенький сучасний реанімобіль

Процес децентралізації активно просувається в Україні, й ми бачимо, як громади самі на своїй території організовують своїх громадян і вирішують основоположні питання, у тому числі – й стосовно гарантії створення безпекового середовища”, – зауважив під час урочистого відкриття поліцейської станції начальник ГУНП в Чернігівській області Володимир Нідзельський.

І я щиро вдячний місцевій владі за тісну співпрацю й цілковиту підтримку діяльності нашої правоохоронної структури, адже саме поліція має гарантувати безпеку громадянам 24 години на добу. Разом, у співпраці ми маємо гарні результати“, – додав керівник поліції області.

Народний депутат України Анатолій Гунько привітав макошинців із відкриттям у селищі поліцейської станції й зауважив, що і в подальшому сприятиме створенню подібних безпекових осередків.

“Менська громада з перших днів старту проєкту на Чернігівщині долучилася до реалізації програми «Поліцейський офіцер громади”, – коментує голова Менської міської ради Геннадій Примаков.

У Макошине відтепер працюватиме свій поліцейський офіцер, орієнтований на вирішення безпекових проблем саме Макошинського старостинського округу. Він зможе швидко та якісно реагувати на повідомлення громадян, орієнтуватися на їхні потреби, запобігати та протидіяти злочинності. Поліцейський офіцер громади зможе допомогти забезпечити спокій, порядок та законність у населеному пункті, постійно комунікуватиме не лише з населенням, а й зі старостою, міським головою, депутатами та членами виконавчого комітету щодо вирішення наявних проблем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кіптівській громаді запрацювала перша поліцейська станція.

Це перша поліцейська станція на Менщині, але, відповідно до місцевої програми «Безпечна громада», планується подальше відкриття таких станцій і в інших населених пунктах Менської громади.

Приємним подарунком для жителів Макошине цього ж дня стало і доправлення на місцевий пункт екстреної (швидкої) медичної допомоги новенького реанімобіля. Для селища і для нашої громади в цілому це надзвичайно добра новина, вага якої – врятовані життя. Адже характерна для Чернігівщини низька щільність населення вимагає надзвичайної уваги до вирішення проблеми медичного транспорту.

Сучасна «швидка» марки Citroen призначена для транспортування пацієнтів, здійснення основного медичного догляду та нагляду за ними. Реанімобіль повністю оснащений необхідним медичним обладнанням та апаратом ШВЛ для надання екстреної допомоги, що дасть можливість значно ефективніше надавати медичну допомогу в екстрених ситуаціях і транспортувати важкохворих на штучній вентиляції легень в інші лікувальні заклади.

Придбано його за кошти державного бюджету та надано в Макошине за сприяння народного депутата України Анатолія Гунька. Кошти на оформлення автомобіля перераховано з бюджету міської ради.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я