“Ми стаємо непотрібними”: найтитулованіша спортсменка України поскаржилася, що її не запросили на святкування Дня Незалежності України

Чотириразова олімпійська чемпіонка засмучена ставленням влади до спортсменів у нашій державі.

Фото з відкритих джерел.

Легендарна плавчиня Яна Клочкова заявила, що не отримала запрошення на урочисте святкування 30-річчя Незалежності України, передає ТСН.

“Вважаю дуже важливим у день 30-річчя Незалежності України бути присутнім на таких офіційних заходах олімпійським чемпіонам, спортсменам, які представляють нашу країну на міжнародній арені, завдяки яким піднімається прапор, грає гімн України. Мене, найтитулованішу спортсменку, не запросили”, – сказала Клочкова.

Також Клочкова згадала про першу олімпійську чемпіонку в історії незалежної України Оксану Баюл, яку також не запросили на святкування Дня Незалежності. Після цього колишня фігуристка відмовилася від українського громадянства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські спортсмени завоювали на Олімпіаді більше “золота” для інших країн, ніж для своєї.

“Як ми всі знаємо, олімпійська чемпіонка Оксана Баюл недавно відмовилася від свого українського громадянства. Можливо, таким емоційним вчинком вона хоче показати уряду, що ми втрачаємо наших олімпійських чемпіонів.

Напевно, через те, що ми стаємо непотрібними, не знаходимо підтримку в нашій країні, доводиться робити такі вчинки. В такий день, як сьогодні, це ставлення до нас проявляється. Звичайно, все це дуже сумно і наводить на сумні думки. Доводиться замислюватися про те, як бути і що робити”, – сказала Клочкова.

Клочкова – єдина в історії України чотириразова олімпійська чемпіонка.

Яна є найтитулованішою спортсменкою України на Олімпіадах. Також вона десять разів перемагала на Чемпіонатах світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Потрібно менше працівників міністерства, а більше тренерів”: Беленюк прокоментував Олімпіаду-2020.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я