У Чернігові вперше відбудеться фестиваль повітряних куль

21 вересня жителі Чернігова зможуть відвідати унікальний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія». Під час фестивалю учасники побачать величезні аеростати заввишки з п’ятиповерховий будинок, матимуть змогу зробити інстаграмні фото та здійснити прив’язний політ на повітряній кулі.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці організаторів.

Фестиваль «Монгольф’єрія» відбувається в Україні вже 12 років, але в Чернігові проходитиме вперше. Щоб жителі міста були приємно здивовані, повітроплавне шоу буде супроводжуватися грою запального DJ. Яскраві повітряні кулі в музичному супроводі створять святкову атмосферу. Учасники фестивалю зможуть відчути себе повітроплавцями і здійснити прив’язний політ на повітряній кулі. Аеростати підніматимуться з учасниками на висоту до 30 метрів.

Відвідування фестивалю можливе за наявності квитків, які можна придбати виключно на офіційному сайті.

Вхідний квиток для дитини 5-12 років коштує 50 грн, для дорослого – 120 грн. До 5 років вхід безкоштовний. Вхідний квиток із прив’язним польотом для дитини – 490 грн, для дорослого – 690 грн. Вартість може зростати з наближенням події. Організатори попереджають, що повітроплавні заходи залежать від погодних умов – швидкість поривів вітру повинна бути не більше ніж 4 м/с. У разі несприятливої ​​погоди фестиваль буде перенесений на найближчий день із льотною погодою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Разом до успіху”: у Чернігові відбувся масштабний бізнес-фест.

Джерело: Чеline.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я