Всеукраїнський марш за права тварин пройшов у Чернігові

5 вересня, у неділю, Чернігів приєднався до Всеукраїнського маршу за права тварин під лозунгом «Захист слабких – справа сильних». Учасники акції вимагали покласти край жорстокості та захистити тварин від знущань. Зокрема, на їх думку, цирки з тваринами, контактні зоопарки, дельфінарії, хутрові ферми та притравочні станції – це варварство, якому немає місця в сучасній Україні.

Фото: Yura Vasilenko

Марш у Чернігові проводили втретє. Цьогоріч він зібрав 170 учасників та учасниць, в тому числі дітей. Вони приходили на акцію, як зі своїми чотирилапими, так і без них, аби тварини не стресували від великого скупчення людей.

Двоякі почуття після маршу – думка зоозахисниці

Зоозахисниця Тетяна Діденко на своїй сторінці у Facebook поділилася враженням від цьогорічного Маршу.

— Вперше після маршу в мене двоякі почуття.

З одного боку це неймовірна вдячність тим, хто прийшов сьогодні на захід незважаючи на зайнятість, на велику кількість підопічних, на спокусу грибами, на невикопану картоплю і тому подібне. Незважаючи на погоду, бо йти крізь град і стояти під дощем заради підтримки беззахисних – то багатого варте.

Окрема вдячність дітям! На них надія.

З іншого боку нас було 170. Лише 170. Наскільки голосно ми маємо кричати, щоб бути почутими? Чому влада має дослухатись до проблеми, якщо про проблему заявляє 0,07% населення міста?

Марш не проходить кожного тижня. Це акція, що відбувається раз на рік. Коли ти хочеш бути почутим, коли ти хочеш, щоб про проблеми пов’язані з тваринами почули, то варто знайти можливість раз на рік вийти ВСІМ РАЗОМ і бути рупором. НЕ заради нас. Заради НИХ.

Ще раз вдячність всім, хто долучився – Ви неймовірні! Ви – справжні!, – написала Діденко.

Марші пройшли по всій країні

У неділю, 5 вересня, у Львові відбувся Марш за права тварин. Всеукраїнську акцію цього дня також провели у Києві, Черкасах, Сєверодонецьку, Івано-Франківську, Миколаєві, Полтаві, Дніпрі та інших великих містах України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Разом до успіху”: у Чернігові відбувся масштабний бізнес-фест.

Джерело: Чернігів City.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я