У Чернігові хочуть підвищити вартість проїзду у громадському транспорті

У Чернігові збираються підвищити вартість проїзду у громадському транспорті. Такі проекти регуляторних актів оприлюднили на сайті Чернігівської міськради.

Базову вартість проїзду у маршрутках і тролейбусах хочуть встановити на рівні 8 гривень.

Учні чернігівських шкіл протягом навчального року зможуть їздити в маршрутках за 4 гривні.

А в тролейбусах при сплаті транспортною карткою вартість проїзду становитиме 6 гривень.

Як йдеться в додатку до проекту регуляторного акту, «розмір чинного тарифу на перевезення пасажирів автобусами не покриває фактичні видатки перевізників, що зайняті у сфері пасажирських перевезень, та не дає можливості забезпечити регулярність руху автобусів на міських маршрутах, і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єдиний квиток та скорочення маршрутів: у Чернігові презентували нову транспортну модель.

Інформацію про плани підвищити вартість проїзду у маршрутках Суспільному підтвердив начальник управління транспорту міськради Олександр Рижий.

З його слів, востаннє вартість проїзду у чернігівських маршрутках підвищували у грудні 2018 року. Відтоді зросла мінімальна заробітна плата, вартість витратних матеріалів, пального.

Олександр Рижий додав, що проект регуляторного акту розглядатиметься протягом 30 днів, після чого остаточне рішення ухвалюватиме виконком.

Нині вартість проїзду у чернігівських маршрутках 6 гривень. У тролейбусах – 5 гривень, а за транспортною карткою – 3,95.

Джерело: Суспільне.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я