Єдиний квиток та скорочення маршрутів: у Чернігові презентували нову транспортну модель

Єдиний квиток, перехід від малогабаритних «Рут» та «ПАЗиків» на середні та великі автобуси та скорочення кількості маршрутів — ці та інші новації передбачає нова транспортна модель Чернігова.

Фото ілюстративне (з відкритих джерел).

Її сьогодні, 17 серпня, презентував на розширеній нараді у міській раді доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування НУ «Чернігівська політехніка» Артем Тарасенко.

Активну участь у розробці взяли фахівці Національного університету «Чернігівська політехніка».

Розробники пропонують скоротити кількість маршрутів громадського транспорту з 42 до 35.

Кількість тролейбусних не зміниться: оптимізації зазнає автобусна мережа – ліквідують ті, що дублюють інші, та запровадять 5 нових.

Зокрема, планують додати такі маршрути:

№48 — лікарня №2 — дачі Вознесенське,
№49 — лікарня №2 — дачі Киселівка,
№50 — лікарня №2 до кладовища Яцево,
№51 — Масани — Обласна лікарня,
№ 52 — Незалежності — вул. Єськова.

Також пропонується перейти на нові стандарти надання послуг, дотування соціальних маршрутів, єдиний електронний квиток (друга пересадка упродовж 40 хвилин – безкоштовна) тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові сміттєзбиральну техніку прикрасили дитячими малюнками.

За попередніми розрахунками, які просто на нараді робив міський голова Владислав Атрошенко, на реалізацію моделі потрібно 250 мільйонів гривень.

«Нині пасажирів перевозять 205 автобусів та 66 тролейбусів. Пропонується 224 транспортні засоби, з них 108 – середньої місткості, 116 – великої. Решта залишаються тролейбуси. Єдине питання – це гроші. Є місцевий виробник – «Еталон». Висока вірогідність, що ми замовимо у нього великі автобуси. Крім того, вивчаємо закордонну техніку, нову та вживану. Найближчим часом ми приймемо рішення щодо вибору техніки та кредитної установи», – сказав мер Владислав Атрошенко.

Він також пообіцяв порівняти ціни на той транспорт, який треба закупити, обрати найбільш вигідні пропозиції та оприлюднити остаточні рішення.

Джерело: Високий Вал.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я