До кінця року в усіх громадах області мають запрацювати поліцейські офіцери

Учора, 16 серпня, начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський разом з головами ТГ та поліцейськими з Київської і Сумської областей обговорили реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Дякую тим громадам, які вже почали впроваджувати цей важливий проєкт у себе та відкрили поліцейські станції. Адже офіцер громади опікується передусім потребами місцевого населення та підтримує постійний контакт з головами громад“, — звернувся Володимир Нідзельський до присутніх.

Учасники заходу відмітили, що основне завдання проєкту — створення безпечного простору на території кожної громади й надання якісних поліцейських послуг її жителям. Так, до кінця року всі територіальні громади мають підписати Меморандум про співпрацю з поліцією. Потім кожен поліцейський офіцер громади пройде відповідне навчання у рамках міжнародної програми.

Окрім того, під час наради правоохоронці з Київської та Сумської областей поділилися власним практичним досвідом реалізації згаданої ініціативи, продемонстрували головам громад свої службові автомобілі та екіпірування поліцейських офіцерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Талалаївській громаді відкрили поліцейську станцію [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я