У Чернігівській окружній прокуратурі новий керівник

Сьогодні керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Василина представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника — Павла Герасименка.

Павло Герасименко

Відразу після привітання з призначенням на посаду нового очільника окружної прокуратури Сергій Василина визначив для нього першочергове завдання — активний та результативний захист закону та інтересів держави, повідомляє прес-служба Чернігівської обласної прокуратури.

Сергій Василина та Павло Герасименко

“Оскільки Чернігівська  окружна прокуратура є центральною в нашому регіоні, то і вимоги, і увага до неї — високі. Але я впевнений, що вона   міцно стоятиме на захисті закону”, — наголосив керівник Чернігівської обласної прокуратури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бив свого 3-річного сина по голові, бо той не хотів їсти: мешканця Срібного засуджено за побиття дитини і як виявилось ще й дружини.

Територіальна юрисдикція Чернігівської окружної прокуратури, що знаходиться по вул. Шевченка, 1 міста Чернігова, поширюється на Чернігівський район у межах: Березнянської, Городнянської, Добрянської, Киїнської, Киселівської, Любецької, Михайло-Коцюбинської, Новобілоуської, Ріпкинської, Седнівської, Тупичівської та Чернігівської територіальної громади.

Довідково: Герасименко Павло Вікторович. Вищу освіту здобув у Одеській національній юридичній академії. В органах прокуратури працює з 2008 року. За цей час обіймав різні посади в прокуратурі Чернігівської області. До призначення на посаду керівника Чернігівської окружної прокуратури очолював Ніжинську місцеву прокуратуру

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я