Серед правоохоронних органів Чернігівщини найкраще стріляють поліцейські

Змагання з кульової стрільби серед колективів фізичної культури правоохоронних структур області провела Чернігівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України сьогодні, 18 березня. За результатами змагань у командному заліку перше місце зайняла поліція Чернігівської області, повідомляє прес-служба поліції Чернігівської області.

Спортивний гарт, витримка і сила є невід’ємною умовою служби в підрозділах поліції, а фізична культура — одним з профілюючих іспитів. Тому будь-які спортивні змагання для поліцейських — це ще один тест на їх професійну придатність, а перемога — доказ їх фахової майстерності”, – запевняють в поліції Чернігівської області.

Підтримати спортсменів прийшли колеги по службі, юніори і просто прихильники здорового способу життя. Цього разу на старт змагань вийшли 42 спортсмени з 14 команд-учасниць, по троє в кожній. За результатами запеклої боротьби І командне місце посіли стрільці Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, другою стала команда Управління державної служби з надзвичайних ситуацій, на “бронзову” сходинку піднялися спортсмени СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігівській окружній прокуратурі новий керівник.

Слід зазначити, що в особистому заліку серед жінок другою стала старший інспектор управління КОРД Світлана Кир’янова. Переможці та призери змагань під час урочистого шикування отримали заслужені трофеї чемпіонату – кубки, медалі та дипломи відповідного ґатунку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бив свого 3-річного сина по голові, бо той не хотів їсти: мешканця Срібного засуджено за побиття дитини і як виявилось ще й дружини.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я