«Треба туди запустити бізнес»: мер Чернігова про приміщення чернігівського РАЦСу

Аби врятувати приміщення РАЦСу, «треба туди запустити бізнес». Таку думку висловив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко на розширеній нараді у міськраді 23 листопада, передає Суспільне.

За його словами, треба зв’язатися з начальницею Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, щоб вона підтвердила готовність Мін’юсту переселити все, що до них відноситься, до іншого приміщення.

«Треба запустити туди бізнес, там багато залів. Запустити якусь ресторацію…»

Атрошенко також додав, що в обласному центрі немає обладнаних залів для проведення семінарів, які в свою чергу можна буде обладнати у залах в РАЦСі, та здавати їх в оренду.

«Ми врятуємо це приміщення. Це реальний напрямок. Так, там не буде великих прибутків, але мінімальна бізнесова основа тут є», — зазначив міський голова.

Нагадаємо, розмови про перенесення шлюбних церемоній з РАЦСу до міського палацу культури розпочалися ще на початку літа. Тоді Владислав Атрошенко розповів Суспільному про плани на будівлю:

«Вивчаємо питання, на першому-другому поверсі – тризірковий готель, на третьому поверсі – конференц-зали, які потрібні для міста. Там є зручний паркінг для готелю і зручне місце розташування. Змінюються часи, і на сьогодні запит у великих приміщеннях під офіційні церемонії в укладання шлюбу – мінімальний».

Балансоутримувач цієї будівлі – Чернігівська міськрада. Орендує приміщення Міністерство юстиції України. Північносхідне міжрегіональне управління Мін’юсту раніше зверталося до Владислава Атрошенка. Просило міську владу провести капремонт РАЦСу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Засновниця ювелірного бренду чернігівка Валерія Гузема потрапила до списку Форбс.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я