У Чернігові перед Новим роком може з’явитися ковзанка

Міська льодова ковзанка цього року, найімовірніше, буде встановлена як і минулого року – в міському парку культури та відпочинку.

Про це сказав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Встановлення цього атракціону – частина традиційної підготовки нашого міста до новорічних свят. Проте цього року – через невизначеність того, якими будуть на той час епідемічна ситуація, карантинні обмеження тощо – планування загальноміських новорічних  заходів ускладнилося.

На сьогоднішній день ми маємо політичну кризу у країні, війська сусідньої держави біля наших кордонів, епідемію та нескінченний потік негативних новин зі ЗМІ про аварії, трагедії, вбивства тощо. Люди просто задавлені цією негативною інформацією. У мене є розуміння напруженої епідеміологічної ситуації, проте суспільство все таки має якось психологічно оговтатись від цього негативного стану. Попереду новорічні свята, тому мені б дуже хотілося створити у чернігівців новорічний настрій. Треба, щоб люди вийшли зі стану пригніченості. Я розумію, що є епідеміологічна небезпека та ризики, які виникають під час скупчення великої кількості людей, але, можливо, якщо робити все обережно і зважено,  то можна відкрити для містян ковзанку цього року. На відкритому свіжому повітрі ризик передачі вірусу не більше ніж у тролейбусі, супермаркеті або інших закритих приміщеннях”, – зазначив Атрошенко.

Владислав Атрошенко звернув увагу присутніх на те, що в усьому світі зараз цивілізоване суспільство активно вакцинується і потроху повертається до звичного життя, бо кількість ризиків та летальних випадків серед вакцинованих суттєво зменшується. Якщо ця тенденція працює і у Чернігові також вже вакцинована частина населення, то можливо і ми можемо робити якісь обережні кроки у цьому напрямку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На свята в Україні вдарять 20-градусні морози – метеоролог.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я