Засновниця ювелірного бренду чернігівка Валерія Гузема потрапила до списку Форбс

Засновниця ювелірного бренду «Guzema Fine Jewelry» чернігівка Валерія Гузема потрапила до списку Форбс 30 до 30 2021 року.

Фото з Фейсбук сторінки Валерії Гуземи.

Час брендів з ідеологією handmade. Валерія Гузема має високий рівень емоції та ентузіазму у спілкуванні зі споживачами, а вони віддають перевагу саме таким брендам.

Тато – юрист, мама – математик. Донька вивчилася на філолога, працювала журналісткою, а потім вирішила стати ювеліром. У 2016 році Валерія Гузема випустила свою першу колекцію (довелося позичити у мами золоті коронки дідуся).

Гузема не розкриває оборотів свого бізнесу. Все, що вдалося з неї витягнути, – у 2020-му виторг зріс на 80%, а у 2021-му подвоїться. Про що мріє? «Щоб за п’ять років український бренд Guzema Fine Jewelry було представлено в усьому світі».

Головне досягнення: Син Тимур. Головна гордість – Guzema Jewelry. Головна чеснота – Guzema Foundation. Головна радість – порятунок 120 дитячих сердець завдяки проєкту Charity chain.

Девіз: Не чекати, доки мине буря, а навчитися танцювати під дощем.Плани на 2022 рік: У бізнесі – прожити рік з індексом х3, а особисте життя – з індексом «щастя».

Джерело: forbes.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шансів вже не було, лікарі відмовляли, але материнське серце не помиляється.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я