Тарифне питання: чим закінчилась зустріч Атрошенка з секретарем РНБО

1 листопада міський голова Чернігова зустрівся з секретарем РНБО Олексієм Даніловим аби обговорити тарифне питання, яке виникло в Чернігові.

Владислав Атрошенко зустрівся з секретарем РНБО Олексієм Даніловим аби вирішити яким чином компенсувати місту тарифи на тепло. Фото: з відкритих джерел.

Про результати розмови сам Атрошенко повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, а також зазначив, що на зустрічі був присутній і заступник голови Офісу Президента Кирил Тимошенко.

“До честі сторін, розмова була абсолютно конструктивною, в ході якої сторони почули один одного. Тарифи на централізоване опалення для населення в місті Чернігові не зростатимуть та залишаться на рівні попереднього опалювального сезону. Вперше в історії Незалежної України різниця в тарифах теплогенеруючим суб‘єктам буде компенсуватися з місцевих бюджетів. Зустрічно, сподіваюся, на дотримання даного мені слова представниками центральної влади щодо компенсаторів втрат місцевого бюджету“, – написав чернігівський міський голова.

Нагадаємо, наприкінці вересня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко відмовився підписати Меморандум про непідвищення рівня тарифів між місцевим самоврядуванням та «НАК «Нафтогаз», Асоціацією міст України і Конгресом місцевих та регіональних влад при президентові аргументуючи це рішення тим, що даний Меморандум пропонує нерівні умови для громад різних рівнів та різної фінансової спроможності.

12 жовтня на розширеній нараді у міській раді Владислав Атрошенко заявив, що тарифи для населення в Чернігові піднімати не будуть. Але він нагадав, що за таке стримування цін усе одно доведеться заплатити платникам податків. Адже погашати різницю в тарифах (різницю між їх розміром і тим, що платитиме населення) доведеться з міського бюджету.

Проте вже 19 жовтня на нараді в міськраді Владислав Атрошенко допустив, що тарифи все ж будуть підвищені.

29 жовтня Президент Володимир Зеленський, під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувався в Одесі, сказав, що якщо міський голова Чернігова не зможе впоратися з тарифним питанням самостійно, до його розв’язання долучатиметься центральна влада.

Після цього з’явилась інформація, що 1 листопада, Владислав Атрошенко має зустрітися з секретарем РНБО Олексієм Даніловим, аби вирішити яким чином компенсувати місту тарифи на тепло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Запасів вугілля в Чернігівській ТЕЦ вистачить приблизно на 3 тижні.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я