Танцями на вулиці відсвяткувала свої 102 роки Ганна Сухобок з Корюківки [ФОТО]

Поважна ювілярка з Корюківки й не сподівалася, що до неї на 102-річчя завітає стільки гостей. Вона з ними й фотографувалася, і танцювала. Та найбільше жінка чекала на «пана, який керує сільським господарством», бо сама все життя трудилася в колгоспі й шанує людей, які на землі працюють. Сусіди.City побували на святі.

Фото: Сусіди.City

Свій 102-й день народження, Ганна Сухобок відзначила у четвер 8 липня, у День родини. Іменини їй завжди влаштовує племінниця Валентина Мороз зі своїм чоловіком Миколою. П’ять років бабуся живе у місті разом з ними в однокімнатній квартирі.

Опівдні до під’їзду однієї з п’ятиповерхівок міста прибула елегантна делегація жінок у вишиванках, з квітами й тортом. На вулиці їх уже чекала іменинниця зі своїми племінницями Валентиною та Тетяною. Представниці міської «старшої молоді» на чолі з Наталією Колобашкіною бажали Ганні Юхимівні головного — многая літа. А коли почали танцювати для 102-річної бабусі, та не всиділа на лавці — поспішила до танцю! Дарма, що з двома своїми опорами-коцюбками, але жінка склала компанію своїм гостям.

Ганна Юхимівна, попри поважний вік, активна жінка. Її племінниця Валентина розповідає, що та сама й на вулицю виходить, і подружок своїх навідує. Хоча, каже, з нею товаришує весь будинок, бо дуже комунікабельна. Охайна, любить чистоту, гарні хустинки та фотографуватися. У свій день народження жінка готувалася, одягалася святково — гості ж будуть!

Також Ганна Сухобок отримала медаль «Почесний ветеран».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 104-й день народження відсвяткувала найстарша жителька Талалаївської громади [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я