Стратегія добра: на Чернігівщині команда “УСГ” організувала свято для дітей з особливими освітніми потребами

Напередодні Дня святого Миколая команда Чернігівської обласної організації партії організувала свято з подарунками та аніматорами в Центрі для дітей з порушеннями мовлення “Відкритий світ”.

Це унікальний центр, в якому навчаються 427 дітей не тільки з Чернігівщини, а й усієї України. Тут використовують інноваційні методики, які дають дуже хороші результати для покращення функцій мозку та розвитку мовлення. За час роботи центр допоміг тисячам дітей.

Як зазначив голова Чернігівської обласної організації Андрій Прокопенко: “Крім святкової вистави та смаколиків для малечі ми подарували Центру кольоровий принтер, який вкрай необхідний для друку корекційних матеріалів, що допомагають розвивати пізнавальні процеси діток”.

Ми були раді допомогти та організувати свято. І хочеться, щоб дітки вчилися ще краще та отримували знання і навички, які допоможуть їм бути успішними в дорослому житті. Давайте вірити в дива та творити добро!”, – додав Прокопенко.

Мовний центр розпочав свою роботу у 2017 році. Його винятковість полягає в тому, що сьогодні він є єдиним таким центром в Чернігівській області.

“Ідея центру виникла у зв’язку з тим, що дітей з особливими освітніми потребами стає все більше”, – говорить керівниця центру Ярослава Підмогильна. – “І ми хотіли створити осередок, де діти змогли б розвиватися, навчатися, гратися і формувати свою особистість”.

В закладі використовують різні підходи до навчання та розвитку дітей. Зокрема, проводять корекційні заняття, масажні процедури, заняття з сенсорної інтеграції та нейрокорекції, що забезпечують ефективність реабілітації та розвитку діток з особливими потребами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати мають думати не про свої «корпоративи», а про те, як важко українцям справлятися з ростом цін – Прокопенко.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я