Реконструкція мосту через Удай, що біля Манжосівки, на фінішній прямій [ФОТО]

На автодорозі Н-07 Київ – Суми – Юнаківка поблизу с. Манжосівка згодом будуть завершені роботи з реконструкції мосту через річку Удай. Саму штучну споруду оновили у минулому році. Цьогоріч проводяться підмостові роботи та ремонт підходів до мосту, робиться водовідведення, фарбування, нанесення розмітки та встановлення знаків. Згодом повністю завершений об’єкт буде введено в експлуатацію.

Як повідомляє САД, міст через річку Удай біля Манжосівки – один із п’яти, де зараз проводять роботи з реконструкції на автомобільній дорозі Н-07 Київ – Суми – Юнаківка (три мости через р. Удай, міст через р. Лисогір, шляхопровід через залізницю біля м. Прилуки). Старому мосту було 45 років. Збудований у 1977-му з попередньонапруженого залізобетону, його довжина – 70,5 метрів.

В процесі реконструкції мостову споруду оновили повністю, відповідно до сучасних норм навантаження та безпеки дорожнього руху.

Роботи виконує підрядна організація – ТОВ “ШБУ-77”.

“У 2021 році у Чернігівській області розгортаємо масштабні роботи з капітального ремонту на автомобільній дорозі національного значення Н-07 Київ – Суми – Юнаківка. Поступово оновити плануємо усю ділянку траси по території області. Це 143 км. На весь ремонт вже є проектно-кошторисна документація та були оголошені тендери на визначення виконавців робіт. Частина об’єктів вже у роботі”, – говорять в Службі Автомобільних доріг.

Наразі на капітальному ремонті траси Н-07 задіяні підрядні організації: ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство “Автострада”, ТОВ “ШБУ-77”, ТОВ “ДС Пром Груп”, на мостах працює ТОВ “Синергія-Міст”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому ви можете не отримати субсидію: нові жорсткі правила від Уряду.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я