У Чернігові у поминальні дні курсуватимуть додаткові автобусні маршрути

У Чернігові у поминальні дні, 9–11 травня, до мережі міських автобусних маршрутів загального користування будуть внесені тимчасові зміни. До кладовища «Яцево», крім існуючих, додатково буде спрямована інша частина автобусних маршрутів, які доїжджатимуть тільки до вхідних воріт. 

Відповідне розпорядження підписав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 6 травня.

У напрямку міського кладовища загалом буде спрямовано 10 автобусних маршрутів. А саме:

№ 1 – Ст. Білоус – вул. Рокоссовського – вул. Шевченка – Яцево 
№ 8 – Вокзал – вул. Пухова – Яцево 
№ 12 – Вокзал – вул. Захисників України – Яцево 
№ 17 – Мікрорайон «Астра» – вул. Гонча – вул. Рокоссовського – Яцево 
№ 21 – Вул. Незалежності – вул. Рокоссовського – вул.  Яцево 
№ 25 – Вул. Ціолковського – вул. О. Молодчого – вул. Шевченка – Яцево 
№ 26 – Вул. Льотна – Яцево 
№ 30 – Нафтобаза – вул. Толстого – вул. Шевченка – Яцево 
№ 42 – ЗАЗ – вул. Гонча – пр. Перемоги – вул. Шевченка – Яцево 
№ 44 – Зарічне – вул. Шевченка – Яцево.

Згідно з розпорядженням міського голови у поминальні дні буде забезпечений додатковий прохід для пішоходів біля центрального входу до кладовища «Яцево».

Згідно з розпорядженням міського голови у поминальні дні буде забезпечений додатковий прохід для пішоходів біля центрального входу до кладовища «Яцево».

Звертаємо особливу увагу водіїв приватного автомобільного транспорту на те, що в’їзд та виїзд до кладовища «Яцево» з вул. Кленової 9 -11 травня буде забороненоДля легкового автотранспорту організовано в’їзд на кладовище «Яцево» з північно-західного напрямку по автодорозі районного значення Чернігів – Товстоліс – Петрушин.

Також, у зв’язку з перекриттям вул. Малиновського та вул. 1-го Травня, міське управління транспорту рекомендує заїзд на кладовище «Яцево» здійснювати з напрямку мікрорайону Півці.

Крім того, 9 та 10 травня в період часу з 8:00 години до 16:00 години буде обмежений рух вантажного автотранспорту, що здійснює транзитні перевезення у напрямку пунктів пропуску Сеньківка, Гремяч, у напрямку від села Новоселівка (Чернігівський район) до вулиці Кільцевої, на ділянці вулиці Шевченка від вулиці Кленової до вулиці Малиновського.

На території кладовища будуть встановлені відповідні дорожні знаки та турнікет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому ви можете не отримати субсидію: нові жорсткі правила від Уряду.

Охорону громадського порядку на території кладовища «Яцево» та інших кладовищ у місті забезпечуватимуть КП «Муніципальна варта», управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції та головне управління Національної поліції в Чернігівській області. Також поліція слідкуватиме за безпекою дорожнього руху транспорту і пішоходів по вулиці Шевченка, вулиці Кленовій і на території кладовища «Яцево». При організації руху транспорту перевага надаватиметься міському пасажирському транспорту загального користування.

Поблизу трансформаторної підстанції КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» чергуватиме дизель-генератор значної потужності з оператором для забезпечення подачі електроживлення у разі аварійного відключення. А біля стоянки автотранспорту перед кладовищем «Яцево» чергуватиме укомплектований автомобіль технічної допомоги.

Нагадаємо, що у місті з 6 травня громадський транспорт працює у звичайному режимі, але з дотриманням карантинних обмежень. А саме: перевезення пасажирів здійснюється у кількості місць для сидіння, пасажири повинні бути в засобах індивідуального захисту, тобто в масках. Люди окремих категорій за наявності відповідних документів мають право користуватися пільгами на проїзд.

Джерело: Прес-служба ЧМР.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я