Голова Чернігівської ОДА показала чим будуть забезпечені учасники навчання територіальної оборони області [ФОТО]

Вже менше ніж за тиждень, а саме 12 травня, в Чернігівській області розпочнуться навчання територіальної оборони області. Всього у них приймуть участь близько 2 тисяч людей. Це і військовозобов’язані, оперативний резерв 2-ї черги та резервісти 119-ї окремої бригади територіальної оборони оперативного командування “Північ”.

Фото навчань 2018 року

На своїй сторінці у Фейсбук голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко поділилась фотографіями та розповіла про підгоготовку до початку навчань.

Наразі для 2000 військовозобов’язаних оперативного резерву 2 черги та резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування «Північ» завезена нова форма одягу(куртки, брюки, кепки, берци, шкарпетки, футболки), спальні мішки, продукти і прямо зараз довозиться одноразовий посуд, зазначила голова ОДА.

“Харчуватимуться люди в стаціонарних їдальнях, на всіх пунктах дислокації є електроенергія, гаряча та холодна вода. Райдержадміністрації разом з громадами закупили засоби гігієни, а на весь період навчань резервісти забезпечуватимуться захисними масками (з розрахунку три на день).Більшість військовозобов’язаних вже пройшли медичний огляд, а напередодні зборів всі вони пройдуть тестування на ковід. До початку навчань – 4 дні!”, – написала Анна Коваленко.

Нагадаємо, у 2018 році на території Чернігівської області вже проводились навчання з територіальної оборони “Північна фортеця”. Тоді зі всієї області приїхало близько 3700 військовозобов’язаних та близько 80 одиниць техніки. Резервісти відпрацьовували основні завдання підрозділів територіальної оборони. Це, зокрема, прикриття ділянки державного кордону, забезпечення руху військових колон, ізоляція району бойових дій, оборона важливих об’єктів, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, ведення бойових дій у місті та лісі. Крім того, протягом двотижневих навчань військовозобов’язані ознайомились з новими зразками озброєння, зокрема українського виробництва. Участь в заходах тоді брали і прикордонники.

Як раніше повідомляла голова ЧОДА, то навчання 2021 року будуть масштабнішими і вони дещо відрізнятимуться від навчань 2018 року. Базові табори будуть розміщені в межах Чернігівського, Ніжинського, Прилуцького, Новгород-Сіверського і Корюківського районів та безпосередньо в місті Чернігів.

В ході навчань будуть відпрацьовані навички резервістів щодо охорони об’єктів інфраструктури та органів влади, а також підтримки громадського порядку. Також буде перевірено систему зв’язку, пунктів управління районних та обласної адміністрації. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 12 травня на Чернігівщині розпочнуться навчання територіальної оборони області.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я