Обидві сім’ї благополучні: в поліції розповіли подробиці падіння двох малолітніх дітей з висоти

До реанімації Чернігівської обласної лікарні вчора, 13 квітня, з різницею у годину доставили двох півторарічних малюків — дівчинку з Чернігова та хлопчика з Кіптівської громади. Обоє впали з висоти: дівчинка — з п’ятого поверху, хлопчик — зі сходів з висоти 2-го поверху.

Фото з мережі

Як повідомляють журналісти Високого Валу з посиланням на речницю поліції Чернігівської області Наталія Слабеняк, то у дівчинки родина благополучна, крім маленької дитини мама ще виховує старшу дочку — школярку. На момент пригоди, мати було вдома, але на кухні. Вікно у кімнаті було закрите на провітрювання. Як дитині вдалося його відчинити — невідомо.

Другий інцидент трапився у Кіптівській громаді, але годиною раніше. Там теж родина благополучна: мама, тато та півторарічний син. Всі вони проживають у гуртожитку. Кімната та кухня знаходяться з різних боків поверху — треба перейти через сходи. Мати йшла на кухню, хлопчик йшов за нею та впав в проліт між сходами з висоти 2-го поверху.

Як повідомив Суспільному головний лікар обласної дитячої лікарні Олександр Карета, діти досі перебувають у реанімації: дівчинка в легшому стані, хлопчик – у важкому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівчинка випала з 5 поверху, а хлопчик з 2 в проліт між сходами під’їзду: малолітні діти в реанімації [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я