Дівчинка випала з 5 поверху, а хлопчик з 2 в проліт між сходами під’їзду: малолітні діти в реанімації [ФОТО]

В Чернігові відразу двоє дітей, яких батьки залишили без нагляду, внаслідок падіння опинилися в реанімації. Двох малолітніх дітей доставили до лікарні з травмами різного ступеню тяжкості з інтервалом всього в одну годину. Ці два випадки сталися в різних сім’ях вчора, 13 квітня.

Спочатку близько 13-ї години до лікарні в Чернігові доставили півторарічного хлопчика з Кіптівської громади. Як ПіКу повідомили в поліції Чернігівської області, то дитина впала з висоти другого поверху – в проліт між сходами.

За годину до тієї ж лікарні доправили півторарічну дівчинку з Чернігова, яка випала з вікна квартири на п’ятому поверсі.

Обох дітей помістили до реанімації. Поліція проводить перевірку та з’ясовує всі обставини подій. Більше подробиць згодом.

“Безпека ваших малолітніх дітей залежить тільки від вас. Через брак життєвого досвіду діти не здатні розпізнати небезпеку.Міцно зачиняйте вікна, або використовуйте спеціальні фіксатори, аби діти не могли самостійно відчинити вікна. Не залишайте дітей самих, на сходах та в інших небезпечних місцях міцно тримайте їх за руку. Ці прості заходи безпеки здатні врятувати вашим дітям здоров’я, а, можливо, і життя”, – звертаються до батьків в поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загинув на місці: на Чернігівщині на чоловіка упала електрична опора [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я