На Валу реставрують старовинну Поштову станцію. Тут буде музей Чернігова

На території Валу зараз можна побачити ремонтні роботи на старовинній двоповерховій будівлі, яка в радянський і пострадянський час встигла побути і їдальнею, і РАГСом, і офісом банку, і закритою на чимало років пусткою. 

Цей будинок за адресою Музейна, 8 є пам’яткою архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства» (охоронний №22-Чг). Розпочаті ремонтні роботи – реставрація з пристосуванням під музей Чернігова.   

“На першому етапі виконуються зовнішні роботи. Сюди входять заміна покрівлі, гідроізоляція споруди, облицювання стін, заміна вікон, а також реставрація вхідної групи з облаштуванням пандусу, який дозволить потрапити до приміщення майбутнього музею маломобільним групам населення. Внутрішні роботи в будівлі проектом передбачені на наступних етапах”, – розповів нам заступник начальника міського управління капітального будівництва Олександр Макаров.

Як повідомили в пресслужбі ЧМР, то сумарна вартість усіх робіт (і зовнішніх, і внутрішніх) – понад 22 млн грн. У цьому році мають виконати їх частину на суму 3,5 млн грн і в наступному – на 18,6 млн. грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Батурині почали встановлювати 30-метровий флагшток для прапора, який піднімуть на День Незалежності.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я