В мережу злили відео співбесіди з кандидатом на пост голови Бюро економічної безпеки

В телеграм каналах з’явилось відео співбесіди з кандидатом на посаду голови Бюро економічної безпеки Вадимом Мельником.

Нагадаємо, 13 серпня відбулось засідання комісії, яка проводила інтерв’ю з кандидатами на посаду. За результатами засідання було відібрано трьох: Василя Горбаля, Аттіли Ковчі та Вадима Мельника. Саме їх кандидатури подадуть на розгляд Прем’єр-міністру Денису Шмигалю.

Головою комісії з відбору директора Бюро був Тимофій Милованов, який сказав, що всі три кандидати були для для нього найсильнішими.

Відомий політолог та співзасновник “Українського інституту майбутнього” Юрій Романенко прокоментував відео співбесіди на своїй сторінці у Фейсбук:

В телеграм каналы слили собеседование с кандидатом на пост главы БЭБ Вадима Мельника. Собеседование даёт яркое представление и об уровне аттестуемого, и о формате аттестации“.

Втратою інституту державності назвала цей конкурс журналістка Альона Левошич:

“Все эти конкурсы это абсолютная профанация. Тесты на абстракционное мышление и уровень добросовестности это полный абсурд. Мы теряем институт государственности“.

Щодо професійності такого відбору висловилися і користувачі мережі Фейсбук:

Довідково: 28 січня Верховна Рада ухвалила Закон «Про Бюро економічної безпеки України».

12 травня Кабінет Міністрів утворив Бюро економічної безпеки, на яке покладаються завдання із протидії правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави. На участь у конкурсі на посаду голови БЕБ надійшло 57 пакетів документів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я